Kas ir Piesaiste? - Piesaiste

Breaking

Home Top Ad

pirmdiena, 2019. gada 20. maijs

Kas ir Piesaiste?

Piesaiste. Tik vienkārši - kāds pie kāda piesaistās. Bērniem nav nekā svarīgāka par piesaistes personu, kurai  var uzticēties, no kuras var saņemt mierinājumu, pieņemšanu un palīdzību. Diemžēl, piesaistes traucējumi nodara lielu skādi bērna nākotnes veidošanā.Mazi bērni, nesaņemot rūpes, acu skatienus, manāmi atpaliek fiziskajā un garīgajā attīstība. Sekas ir graujošas, un to noteikti ir novērojusi ikviena ģimene, kura ir uzņēmusi citu vecāku bērnu.

Tādēļ šīs lapas nosaukums ir Piesaiste. Jo es ticu, ka ikvienā personā var amodināt jūtas, var piesaistīt citu cilvēku sirdīm. Jā, sirds siltums daudzos nav modies. Cilvēki nejūt, neredz, neizprot bērnu sāpes. Bet, iespējams, mēs kaut kā, visi kopā varam ikvienam vienaldzīgajam likt aizdomāties, izdarīt kaut ko Latvijas bērnu labā. Jo mūsu valstij ir daudz vairāk iespēju. Bet vienaldzības dēļ, bērni nesaņem to, ko varētu.

Kas ir Piesaiste.lv?

Esmu te, lai piesaistītu cilvēku uzmanību piesaistes trūkumam bērniem, kuri mīt tai dēvētajā “sistēmā”.

Šī ir platforma, kurā satiksies pieredzes, dzīvesstāsti un viedokļi. Te satiksies daudzi, cerībā, ka neviens neies “pret”, bet mēs visi kopā iesim “par”. PAR Latvijas bērniem, kuriem ir iespēja un tiesības augt daudz labākos apstākļos, būt mīlētiem, lolotiem, pieņemtiem un uzskatītiem par labāko un dārgāko, kas ir šai valstij. ❤️ 

Bet man ir ļoti nepieciešams Tavs atbalsts.  Ja Tu esi gatavs iesaistīties, seko jaunumiem! Es patiesi ceru uz Tavu nevienaldzīgo atbalstu! Raksti,  ja tev ir idejas, kā palīdzēt Latvijas bērniem! Raksti, ja tev ir ko teikt! Raksti, ja esi gatavs atklāt "sistēmas" aizkulises! Nodrošinu anonimitāti vajadzības gadījumā. 

Kopā mēs varam!

Liels sveiciens lieliskajam māksliniekam Raimondam Vindulim, kurš šim projektam ir uzdāvinājis šo logo. Tik simbolisku. Ar punktiem uz "I" un dzīves līkločiem! Ar vasarīgiem sveicieniem,
Elīna Bataraga
Audžumamma, aizbildne, bioloģiskā mamma
Vienkārši mamma

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru